Kominek narożny
Kraków

W dzisiejszych czasach można zaopatrzyć się w różnorodne elementy wykończenia wnętrza, tworząc ciekawą aranżację. Zamiast jednak inwestować w kolejny mebel, warto wybrać kominek, który nie tylko prezentuje się znakomicie, ale jest też bardzo funkcjonalny. W naszej firmie klienci mogą wybrać wariant narożny, idealny do większego salonu czy sypialni. Nasza oferta przeznaczona jest dla mieszkańców Krakowa, a także wielu miast sąsiednich.

 

kominek narożny

Wśród dostępnych na rynku coraz nowszych wzorów palenisk warto zwrócić uwagę na kominek narożny ze względu na to, że miejsce na jego umieszczenie znajdzie się niemal w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od metrażu palenisko dostępne z dwóch stron wypustu zajmie niewiele miejsca, a efekt wizualny i cieplny będzie taki sam jak w wypadku reprezentacyjnej konstrukcji, która potrzebuje więcej przestrzeni. Można je wbudować w narożny szyb kominowy, w ten sposób nie zabierając najmniejszego kawałka dodatkowej przestrzeni. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed wykonaniem bezpłatnego projektu w programie Palette Cad 3D z 360-stopniową wizualizacją dokonujemy oględzin i kalkulacji inwestycji we wskazanych przez Klientów pomieszczeniach. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo eksploatacji zamontowanego przez nas kominka. Po zakończeniu prac zawsze sprawdzamy działanie naszej instalacji i szkolimy przyszłych użytkowników, wskazując na najważniejsze sposoby czyszczenia i użytkowania. Zarówno oględziny, pomiar, jak i wykonanie projektu są wliczone w cenę usługi, a na nasze prace udzielamy pełnej gwarancji. Zapraszamy do kontaktu nie tylko Klientów z Krakowa – chętnie podejmiemy się zaprojektowania i wykonania gotowej do użycia instalacji w Małopolsce, a nawet okolicznych województwach. . 

Piękny dodatek do domu

Montaż klasycznego kominka opalanego drewnem jest obecnie niemożliwy w wielu mieszkaniach, ze względu na restrykcyjne przepisy pożarowe. Poza tym do jego instalacji niezbędny jest też komin do odprowadzania dymu, który rzadko kiedy jest uwzględniany w nowym budownictwie. Dlatego naszym klientom proponujemy narożny model gazowy, przeznaczony do mieszkań i budynków każdego typu. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest całkowity brak sadzy i popiołu, który w wersji tradycyjnej gromadzi się wszędzie wokół. Wariant gazowy daje ciepło i łagodny płomień, równocześnie umożliwiając zachowanie wnętrza w całkowitej czystości. Poza tym można dzięki niemu ograniczyć zanieczyszczenie powietrza, co w pełnym smogu Krakowie jest bardzo istotne.

Paleniska gazowe są nie tylko czystsze od tradycyjnych urządzeń na opał stały. Choć niewątpliwie drewniane szczapy dorzucane do środka mają swój urok, wkomponowane w salon czy sypialnię kominki na gaz są praktycznie bezobsługowe i zapewniają efekt bardzo podobny do tradycyjnych źródeł światła i ciepła w domu. To znakomite rozwiązanie wszędzie, gdzie trudno o niezbędny czas i warunki do utrzymywania tego miejsca w czystości i sprawności. Gazowy kominek narożny z Krakowa, oferowany z kompleksową usługą przez naszą firmę, może szybko stać się ulubionym przez domowników elementem wyposażenia pomieszczeń. Wiele osób mieszkających wcześniej w świetle i cieple tego urządzenia, które decydują się na przeprowadzkę, nie wyobraża sobie nowego domu bez klimatu, który może stworzyć jedynie otwarty, choć w pełni zabezpieczony ogień z paleniska. Docenimy to zwłaszcza zimą – nawet jeśli mieszkamy w dogrzanych wnętrzach, niezwykła aura w pobliżu płomieni sprawi, że będzie nam jeszcze cieplej i przytulniej.

Zamów kompleksową usługę

Możemy zrealizować zamówienie z powierzonych elementów, ale oprócz usług polecamy sprawdzone kominki, części niezbędne do instalacji i akcesoria, a także eleganckie i trwałe materiały wykończeniowe. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, w której uwzględniono wszystkie usługi związane z instalacją nowego kominka narożnego. Przy wykupieniu montażu, który zaczyna się już od 900 złotych, projekt produktu będzie całkowicie darmowy. Zostanie on wykonany w nowoczesnym programie Pallete Cad 3D aż w trzech wariantach. Po otrzymaniu wizualizacji klient wybierze najlepszą opcję i nasi pracownicy będą mogli rozpocząć instalację. Razem z projektem przekażemy także szczegółowy kosztorys prac, w którym zawrzemy ceny wykorzystanych materiałów. W ramach wykończenia można zdecydować się na ekonomiczne okładziny dekoracyjne, dostępne są w wielu atrakcyjnych wersjach. W ofercie mamy także naturalny kamień w kilkunastu odsłonach, idealny dla bardziej wymagających użytkowników. Łącznie nasi Klienci mogą wybierać materiał wykończeniowy z palety liczącej około pięćdziesięciu wzorów.

Niezależnie od wyboru modelu paleniska i materiału możecie Państwo liczyć na solidny montaż z dbałością o detale. Zajmiemy się realizacją inwestycji od podstaw do odbioru gotowej instalacji. Poczynając od projektu, wykonanego z uwzględnieniem specyfiki pomieszczenia i oczekiwań Klientów, po pierwsze płomienie w kominku, każde zlecenie realizujemy z pełnym zaangażowaniem. 

Klienci z Krakowa, którzy chcieliby skorzystać z naszej oferty, mogą się do nas zgłaszać, korzystając z formularza kontaktowego. W naszym asortymencie dostępne są nie tylko kominki narożne, ale też zwykłe, a także piece kaflowe czy biokominki. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji, w cenie zakupu uwzględniliśmy też usługi serwisowe. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracownicy chętnie udzielą wskazówek dotyczących naszych propozycji.

Krótki termin realizacji zleceń

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci chcą czerpać radość z gazowego kominka jak najszybciej. Dlatego montaż zakupionych pieców przebiega u nas ekspresowo! Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania do projektu możemy zagwarantować najwyższą jakość gotowego produktu. Nasi pracownicy pojawią się pod podanym adresem w wybranym przez klienta terminie. Czas instalacji jest uzależniony od stopnia skomplikowania konstrukcji, przeważnie prace trwają od dwóch do sześciu dni roboczych. Fachowcy mogą wcześniej dokonać pomiaru miejsca, w którym będzie zamontowany kominek gazowy, przez co będzie na pewno dobrze dopasowany.

Kompleksowa usługa

Wszyscy nabywcy kominków gazowych otrzymują gwarancję jakości naszej firmy. Z tego powodu oferujemy kompleksową usługę, w której skład wchodzi projekt oraz montaż gotowego produktu w domu klienta. W proponowanej przez nas cenie dostępny jest też serwis, w razie jakichkolwiek problemów z piecem, nasi eksperci zjawią się na miejscu i znajdą optymalne rozwiązanie. Osoby z Krakowa zainteresowane naszą ofertą, zachęcamy do zapoznania się też z okładzinami oraz kamieniami dekoracyjnymi. Materiały te wykorzystujemy do wykończenia, dzięki czemu nowy nabytek zawsze będzie pasować do aranżacji wnętrza.

Jak złożyć zamówienie?

W naszej firmie formalności związane z zamówieniem usługi ograniczyliśmy do minimum. Aby ułatwić transakcję naszym klientom z innych części Małopolski niż stolica, na stronie umieściliśmy wygodny formularz. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem za jego pośrednictwem, podając szczegółowe informacje na temat preferowanego produktu. Jego projekt wykonamy z pomocą nowoczesnego programu Pallete Cad 3D i udostępnimy zamawiającemu do zatwierdzenia, w trzech różnych wersjach. Staramy się też wyznaczać możliwie krótkie terminy instalacji, jednak w przypadku większej liczby klientów ostateczny czas może się wydłużyć. Zapraszamy też do naszej galerii realizacji, w której można zapoznać się z asortymentem wkładów, a także okładzin i kamieni dekoracyjnych.