Projektowanie kominków kraków

Jeśli właśnie rozpoczynacie Państwo generalny remont lub kończycie budowę wymarzonego domu, warto rozważyć włączenie do projektu tego elementu wyposażenia, który – dosłownie i w przenośni – kojarzy się z domowym ogniskiem. Niezależnie od zmieniających się trendów w wystroju wnętrz kominek od zawsze pozostaje znakomitym wyborem. Odpowiednio wkomponowany w przestrzeń, będzie najważniejszym miejscem w domu, przyciągając do siebie wyjątkowym blaskiem, ciepłem i reprezentacyjnym wyglądem.

kominek narożny

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem kominków w Państwa domach. Zawsze dostosowujemy pomysły własne i Klientów do charakteru i wystroju miejsca, w którym znajdzie się kolejna realizacja. Zajmujemy się zarówno techniczną, jak i wizualną stroną przedsięwzięcia. Gotowe wkłady kominkowe, podłączone do odpowiedniej instalacji, oprawiamy w obudowę z kamienia, dostosowując kształt i formę do istniejącej koncepcji designu. Nasze propozycje obejmują również bezpieczne paleniska gazowe, łatwiejsze w obsłudze i utrzymaniu od tradycyjnych konstrukcji przystosowanych do opału stałego. Chętnie podejmujemy się najbardziej wymagających inwestycji, których realizacja jest utrudniona ze względu na lokalizację lub oryginalne kształty.

Oferujemy dostęp do wszystkich części i podzespołów, które wejdą w skład niezawodnej instalacji: palenisk, wkładów, przewodów kominowych, które przy zamówieniu usługi możemy zaproponować Państwu w bardzo korzystnych cenach. Wykonamy również projekt i realizację z powierzonych materiałów, zgodnie z uwagami i życzeniami Klientów. Kierując się nimi, zawsze staramy się znaleźć jak najlepszy sposób nadania kształtu oczekiwaniom inwestorów. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie, bez posługiwania się gotowymi szablonami. Za każdym razem proponujemy zamawiającym trzy wizje dopasowania kominka do konkretnego pomieszczenia – będziecie mogli Państwo wybrać tę najbardziej odpowiadającą Waszym wyobrażeniom o miejscu, które zbliża do siebie wszystkich domowników.

Firma Kominki-Projekt zajmuje się FACHOWYM MONTAŻEM KOMINKÓW oraz wykonuje PROFESJONALNE PROJEKTY KOMINKÓW, kominków gazowych, pieców kaflowych, biokominków itp. z zastosowanie najnowocześniejszego programu do projektowania Palette Cad 3D zarówno w siedzibie firmy, jak i w domu Klienta.

Istnieje możliwość bezpłatnego zwymiarowania także w domu Klienta, a projekt oraz pomiar jest gratisowy. Istnieje możliwość stworzenia kompleksowego projektu pomieszczenia z kominkiem oraz innymi pomieszczeniami jak salon, garaż, warsztat, czy kuchnia itp. – warto rozpocząć urządzanie całego domu od oryginalnej konstrukcji w jego centrum. Wybór stylu i rodzaju wykończenia może stać się inspiracją także do urządzenia pozostałych pomieszczeń.

otrzymają
państwo

  • Bezpłatny projekt wraz z przestrzeną 360 stopniową wizualizacją w formie PANORAMY.
  • Bezpłatny pomiar oraz wycenę.
  • Możliwość kompleksowego zakupu wszystkich produktów potrzebnych do wykonania kominka przez wykonawcę z uwzględnieniem atrakcyjnych rabatów po sporządzeniu kosztorysu przez wykonawcę.
  • Gwarancję oraz serwis na wykonaną usługę.
  • Program daje nieograniczone możliwości projektowe a ogromna baza produktów zwłaszcza kamienia naturalnego oraz wkładów kominkowych pozwala na stworzenie perfekcyjnej wizualizacji wyglądu kominka.
  • Zapraszam do kontaktu.
    Każdy Klient otrzyma fachową poradę.
kominek narożny
kominek we wnętrzu
kominek na patio
kominek we wnętrzu