Kominki gazowe Kraków

Najprawdopodobniej najlepszą ozdobą każdego salonu jest kominek, wokół którego domownicy gromadzą się w trakcie chłodnych wieczorów. Taki element wykończenia jest praktyczny i niezwykle przydatny, zwłaszcza w domach mających chłonność do szybkiej utraty ciepła. W naszej firmie proponujemy nowoczesne kominki w wersji gazowej, która jest bezpieczna i łatwa w utrzymaniu w czystości. Zapraszamy mieszkańców Małopolski, głównie Krakowa, do zapoznania się z naszą ofertą!

kominek gazowy

Dlaczego warto

W dzisiejszych czasach taki produkt wydaje się już być przeżytkiem, w końcu nasze mieszkania są ogrzewane przez ciepłownie miejskie. Jednak nie ma drugiego dodatku do domu, który by nadał pomieszczeniu tak samo przytulnego i kameralnego charakteru, jak kominek! Nowoczesne warianty gazowe to połączenie wygody i funkcjonalności. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli nie wymagają one znoszenia do domu opału oraz wyrzucania sadzy, przez co łatwiej utrzymać pomieszczenie w czystości. Jednocześnie generowany przez nie ogień jest ciepły i intensywny, co można szczególnie docenić w czasie romantycznych wieczorów we dwoje. Dodatkowo jest to ekologiczna alternatywa dla pieców opalanych węglem, co jest bardzo istotne w Krakowie, znanym z dużego smogu i innych miejscowościach w Małopolsce.

W naszej firmie samodzielnie projektujemy kominki gazowe, zgodnie z wytycznymi klienta. Daje to bardzo duże możliwości aranżacyjne, przez co gotowy produkt będzie pasował do każdego wnętrza. Osoby korzystające z naszej oferty montażu w cenie zakupu otrzymają też trzy różne projekty gratis, przedstawiające obrazową wizualizację modelu na tle pomieszczenia. Wykonamy także dokładny pomiar na miejscu, dzięki czemu gotowy produkt na pewno się w nim pomieści. Zadbaliśmy także o oprawę wizualną, klienci mogą wybierać spośród pięknych okładzin dekoracyjnych, dostępnych w różnorodnej kolorystyce. A dla bardziej wymagających osób proponujemy bazy wykonane z prawdziwego kamienia, które są nie tylko estetyczne, ale praktycznie niezniszczalne.

Mieszkańcy Krakowa zainteresowani naszą ofertą, muszą jedynie skontaktować się z oddziałem naszej firmy, za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Nasze projekty wykonujemy online, na podstawie pomiaru klienta, w razie potrzeby możemy sporządzić go też samodzielnie. Nasz asortyment obejmuje również piece kaflowe, gazowe i wiele innych artykułów. Do skorzystania z oferty firmy zapraszamy osoby z całego województwa małopolskiego.