Montaż kominków gazowych

Nawet w domu zaopatrzonym w centralne ogrzewanie może się przydać dodatkowe źródło ciepła! W naszej firmie oferujemy nowoczesne kominki gazowe wraz z montażem, w bardzo przystępnej cenie. Dzięki takiemu dodatkowi w sypialni czy w salonie można stworzyć magiczny klimat, pożądany szczególnie w trakcie chłodnych wieczorów zimowych. Nasze usługi dostępne są na terenie województwa mazowieckiego. Można zamówić projekt online lub też odwiedzić nasz oddział w Krakowie.

akcesoria kominkowe

Dlaczego warto

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci chcą czerpać radość z gazowego kominka jak najszybciej. Dlatego montaż zakupionych pieców przebiega u nas ekspresowo! Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania do projektu możemy zagwarantować najwyższą jakość gotowego produktu. Nasi pracownicy pojawią się pod podanym adresem w wybranym przez klienta terminie. Czas instalacji jest uzależniony od stopnia skomplikowania konstrukcji, przeważnie prace trwają od dwóch do sześciu dni roboczych. Fachowcy mogą wcześniej dokonać pomiaru miejsca, w którym będzie zamontowany kominek gazowy, przez co będzie na pewno dobrze dopasowany.

Kompleksowa usługa

Wszyscy nabywcy kominków gazowych otrzymują gwarancję jakości naszej firmy. Z tego powodu oferujemy kompleksową usługę, w której skład wchodzi projekt oraz montaż gotowego produktu w domu klienta. W proponowanej przez nas cenie dostępny jest też serwis, w razie jakichkolwiek problemów z piecem, nasi eksperci zjawią się na miejscu i znajdą optymalne rozwiązanie. Osoby z Krakowa zainteresowane naszą ofertą, zachęcamy do zapoznania się też z okładzinami oraz kamieniami dekoracyjnymi. Materiały te wykorzystujemy do wykończenia, dzięki czemu nowy nabytek zawsze będzie pasować do aranżacji wnętrza.

Jak złożyć zamówienie?

W naszej firmie formalności związane z zamówieniem usługi ograniczyliśmy do minimum. Aby ułatwić transakcję naszym klientom z innych części Małopolski niż stolica, na stronie umieściliśmy wygodny formularz. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem za jego pośrednictwem, podając szczegółowe informacje na temat preferowanego produktu. Jego projekt wykonamy z pomocą nowoczesnego programu Pallete Cad 3D i udostępnimy zamawiającemu do zatwierdzenia, w trzech różnych wersjach. Staramy się też wyznaczać możliwie krótkie terminy instalacji, jednak w przypadku większej liczby klientów ostateczny czas może się wydłużyć. Zapraszamy też do naszej galerii realizacji, w której można zapoznać się z asortymentem wkładów, a także okładzin i kamieni dekoracyjnych.