Montaż kominka Kraków Cennik

Dla naszych klientów z Krakowa i innych miast Małopolski przygotowaliśmy duży wybór funkcjonalnych kominków, które odmienią wygląd każdego salonu lub sypialni! Są to nowoczesne modele gazowe, znacznie prostsze do utrzymania w czystości, niż wersje tradycyjne. Cennik oferowanych produktów jest bardzo elastyczny, ostateczny koszt można dodatkowo obniżyć, łącząc ze sobą usługi. Przy skorzystaniu z opcji montażu klient otrzyma KOMPLEKSOWY PROJEKT ZA DARMO W 3 EGZEMPLARZACH.

U nas ceny instalacji kominka zaczynają się od 900 złotych w górę i są uzależnione od stopnia zaawansowania prac, m.in. od wielkości obudowy, ilości kratek, półek, zamontowanego oświetlenia, ilości nadmuchów ciepłego powietrza, stopnia skomplikowania konstrukcji, zastosowanego materiału itp. Przed rozpoczęciem instalacji produktu, klient otrzymuje szczegółowy kosztorys do zaakceptowania, dlatego nigdy nie jest nim zaskoczony. Jednak wstępny cennik naszych usług możemy oszacować już na początku współpracy. W tym celu klient musi nam przedstawić preferowane wymiary kominka oraz pomieszczenia, w którym będzie on zainstalowany, a także własną wizję projektu.

Na ostateczną cenę, jaką zapłaci klient za nasze usługi, wpływa też koszt wybranych materiałów, który także będzie wyszczególniony w projekcie. Ze względu na to, że wykonywane przez nas kominki są solidne i długowieczne, to dla uzyskania ciekawszego efektu proponujemy wykończenie kamieniem dekoracyjnym. Taki materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i prezentuje się niezwykle naturalnie. W wersji bardziej ekonomicznej polecamy natomiast okładziny dekoracyjne, wyróżniające się ciekawym, różnorodnym wzornictwem.

Naszym klientom z Krakowa i okolicznych miast udzielamy kilkuletniej gwarancji na zakupiony produkt, która obejmuje także prace związane z jego instalacją. Dodatkowo w koszcie zakupu uwzględnione są także usługi serwisowe, dlatego w razie problemów z działaniem pieców, nasi pracownicy postarają się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, za jego pośrednictwem można też zadawać dodatkowe pytania na temat usług. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkich kupujących obsłużyć w najkrótszym terminie. Niestety, czas realizacji będzie dłuższy w przypadku większej ilości zleceń.

OFERTA SPECJALNA NOWOCZESNE KOMINY ZE STALI SZLACHETNEJ
Z MONTAŻEM