Kominek narożny
Kraków

W dzisiejszych czasach można zaopatrzyć się w różnorodne elementy wykończenia wnętrza, tworząc ciekawą aranżację. Zamiast jednak inwestować w kolejny mebel, warto wybrać kominek, który nie tylko prezentuje się znakomicie, ale jest też bardzo funkcjonalny. W naszej firmie klienci mogą wybrać wariant narożny, idealny do większego salonu czy sypialni. Nasza oferta przeznaczona jest dla mieszkańców Krakowa, a także wielu miast sąsiednich.

 

Wśród dostępnych na rynku coraz nowszych wzorów palenisk warto zwrócić uwagę na kominek narożny ze względu na to, że miejsce na jego umieszczenie znajdzie się niemal w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od metrażu palenisko dostępne z dwóch stron wypustu zajmie niewiele miejsca, a efekt wizualny i cieplny będzie taki sam jak w wypadku reprezentacyjnej konstrukcji, która potrzebuje więcej przestrzeni. Można je wbudować w narożny szyb kominowy, w ten sposób nie zabierając najmniejszego kawałka dodatkowej przestrzeni. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed wykonaniem bezpłatnego projektu w programie Palette Cad 3D z 360-stopniową wizualizacją dokonujemy oględzin i kalkulacji inwestycji we wskazanych przez Klientów pomieszczeniach. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo eksploatacji zamontowanego przez nas kominka. Po zakończeniu prac zawsze sprawdzamy działanie naszej instalacji i szkolimy przyszłych użytkowników, wskazując na najważniejsze sposoby czyszczenia i użytkowania. Zarówno oględziny, pomiar, jak i wykonanie projektu są wliczone w cenę usługi, a na nasze prace udzielamy pełnej gwarancji. Zapraszamy do kontaktu nie tylko Klientów z Krakowa – chętnie podejmiemy się zaprojektowania i wykonania gotowej do użycia instalacji w Małopolsce, a nawet okolicznych województwach. . 

Piękny dodatek do domu

Montaż klasycznego kominka opalanego drewnem jest obecnie niemożliwy w wielu mieszkaniach, ze względu na restrykcyjne przepisy pożarowe. Poza tym do jego instalacji niezbędny jest też komin do odprowadzania dymu, który rzadko kiedy jest uwzględniany w nowym budownictwie. Dlatego naszym klientom proponujemy narożny model gazowy, przeznaczony do mieszkań i budynków każdego typu. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest całkowity brak sadzy i popiołu, który w wersji tradycyjnej gromadzi się wszędzie wokół. Wariant gazowy daje ciepło i łagodny płomień, równocześnie umożliwiając zachowanie wnętrza w całkowitej czystości. Poza tym można dzięki niemu ograniczyć zanieczyszczenie powietrza, co w pełnym smogu Krakowie jest bardzo istotne.

Paleniska gazowe są nie tylko czystsze od tradycyjnych urządzeń na opał stały. Choć niewątpliwie drewniane szczapy dorzucane do środka mają swój urok, wkomponowane w salon czy sypialnię kominki na gaz są praktycznie bezobsługowe i zapewniają efekt bardzo podobny do tradycyjnych źródeł światła i ciepła w domu. To znakomite rozwiązanie wszędzie, gdzie trudno o niezbędny czas i warunki do utrzymywania tego miejsca w czystości i sprawności. Gazowy kominek narożny z Krakowa, oferowany z kompleksową usługą przez naszą firmę, może szybko stać się ulubionym przez domowników elementem wyposażenia pomieszczeń. Wiele osób mieszkających wcześniej w świetle i cieple tego urządzenia, które decydują się na przeprowadzkę, nie wyobraża sobie nowego domu bez klimatu, który może stworzyć jedynie otwarty, choć w pełni zabezpieczony ogień z paleniska. Docenimy to zwłaszcza zimą – nawet jeśli mieszkamy w dogrzanych wnętrzach, niezwykła aura w pobliżu płomieni sprawi, że będzie nam jeszcze cieplej i przytulniej.

Zamów kompleksową usługę

Możemy zrealizować zamówienie z powierzonych elementów, ale oprócz usług polecamy sprawdzone kominki, części niezbędne do instalacji i akcesoria, a także eleganckie i trwałe materiały wykończeniowe. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, w której uwzględniono wszystkie usługi związane z instalacją nowego kominka narożnego. Przy wykupieniu montażu, który zaczyna się już od 900 złotych, projekt produktu będzie całkowicie darmowy. Zostanie on wykonany w nowoczesnym programie Pallete Cad 3D aż w trzech wariantach. Po otrzymaniu wizualizacji klient wybierze najlepszą opcję i nasi pracownicy będą mogli rozpocząć instalację. Razem z projektem przekażemy także szczegółowy kosztorys prac, w którym zawrzemy ceny wykorzystanych materiałów. W ramach wykończenia można zdecydować się na ekonomiczne okładziny dekoracyjne, dostępne są w wielu atrakcyjnych wersjach. W ofercie mamy także naturalny kamień w kilkunastu odsłonach, idealny dla bardziej wymagających użytkowników. Łącznie nasi Klienci mogą wybierać materiał wykończeniowy z palety liczącej około pięćdziesięciu wzorów.

Niezależnie od wyboru modelu paleniska i materiału możecie Państwo liczyć na solidny montaż z dbałością o detale. Zajmiemy się realizacją inwestycji od podstaw do odbioru gotowej instalacji. Poczynając od projektu, wykonanego z uwzględnieniem specyfiki pomieszczenia i oczekiwań Klientów, po pierwsze płomienie w kominku, każde zlecenie realizujemy z pełnym zaangażowaniem. 

Klienci z Krakowa, którzy chcieliby skorzystać z naszej oferty, mogą się do nas zgłaszać, korzystając z formularza kontaktowego. W naszym asortymencie dostępne są nie tylko kominki narożne, ale też zwykłe, a także piece kaflowe czy biokominki. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji, w cenie zakupu uwzględniliśmy też usługi serwisowe. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracownicy chętnie udzielą wskazówek dotyczących naszych propozycji.

Krótki termin realizacji zleceń

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci chcą czerpać radość z gazowego kominka jak najszybciej. Dlatego montaż zakupionych pieców przebiega u nas ekspresowo! Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania do projektu możemy zagwarantować najwyższą jakość gotowego produktu. Nasi pracownicy pojawią się pod podanym adresem w wybranym przez klienta terminie. Czas instalacji jest uzależniony od stopnia skomplikowania konstrukcji, przeważnie prace trwają od dwóch do sześciu dni roboczych. Fachowcy mogą wcześniej dokonać pomiaru miejsca, w którym będzie zamontowany kominek gazowy, przez co będzie na pewno dobrze dopasowany.

Kompleksowa usługa

Wszyscy nabywcy kominków gazowych otrzymują gwarancję jakości naszej firmy. Z tego powodu oferujemy kompleksową usługę, w której skład wchodzi projekt oraz montaż gotowego produktu w domu klienta. W proponowanej przez nas cenie dostępny jest też serwis, w razie jakichkolwiek problemów z piecem, nasi eksperci zjawią się na miejscu i znajdą optymalne rozwiązanie. Osoby z Krakowa zainteresowane naszą ofertą, zachęcamy do zapoznania się też z okładzinami oraz kamieniami dekoracyjnymi. Materiały te wykorzystujemy do wykończenia, dzięki czemu nowy nabytek zawsze będzie pasować do aranżacji wnętrza.

Jak złożyć zamówienie?

W naszej firmie formalności związane z zamówieniem usługi ograniczyliśmy do minimum. Aby ułatwić transakcję naszym klientom z innych części Małopolski niż stolica, na stronie umieściliśmy wygodny formularz. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem za jego pośrednictwem, podając szczegółowe informacje na temat preferowanego produktu. Jego projekt wykonamy z pomocą nowoczesnego programu Pallete Cad 3D i udostępnimy zamawiającemu do zatwierdzenia, w trzech różnych wersjach. Staramy się też wyznaczać możliwie krótkie terminy instalacji, jednak w przypadku większej liczby klientów ostateczny czas może się wydłużyć. Zapraszamy też do naszej galerii realizacji, w której można zapoznać się z asortymentem wkładów, a także okładzin i kamieni dekoracyjnych.